Koka dekoratīvie paneļi, fasādes

Koka apdares paneļi

Dekoratīvie paneļi, griezta koka paneļi un mazās delikātās detaļas dod nebeidzamas iespējas izveidot savu māju oriģinālu un atšķirīgu no citām ēkām. Viduslaikos koka elementi bija neatņemama mājas sastāvdaļa.

Grieztie, grebtie koka elementi atdzīvina vienmuļās fasādes tāpat kā izšuvums baltu audumu. Parasti koka elementus sāk izbūvēt no apakšas uz augšu, lai apdare tiktu izveidota ap logiem, durvīm, bet netraucētu jumtam. Durvīm populāra ir arkveida aile ar grebtiem elementiem. Kokgriezumu rotājumi pārvērš koka paneļus par mākslas darbiem. Motīvu izvēle ir plaša, kā arī Jūs variet izpausties šo motīvu radīšanā.

Fasādes, kā arī jumta elementi parasti pievērš vislielāko uzmanību – uz jumta var atrasties gaiļa, zirga galvas, stilizēti ziedu elementi, u.c.

Neatkarīgi kādu konstrukciju Jūs izvēlēsieties, mēs atradīsim piemērotu risinājumu elementu izbūvei. Vispopulārākie ir apaļi, kvadrātveida, taisnstūra paneļi visdažādākajos izmēros. Biežāk tiek izmantotas ģeometriskas formas, bet retāk, ziedu dizaina, savvaļas sugu motīvi.