Galdniecība

Mēs piedāvājam īpaša dizaina nestandarta galdniecības izstrādājumus – koka kāpnes ar stikla elementiem, koka mēbeles, koka bērnu gultas, piedāvājumā arī koka sienas paneļi, apdares elementi.

Mūsu kompānija “Glass & Wood” piedāvā oriģinālus un ekskluzīvus interjera iekārtošanas risinājumus. Esam gatavi izveidot klienta dzīves telpu, atbilstoši viņa gaumei un paradumiem kā arī piedāvājam veikt visa veida koka darbus vides labiekārtošanai. Projektēsim, izgatavosim un uzstādīsim nestandarta logus un durvis, starpsienas, dažādas sarežģītības un konstrukcijas kāpnes, ieklāsim telpās grīdas, tajā skaitā parketu.

Tāpat firmas piedāvājumā oriģinālu mēbeļu, mēbeļu grupu, dārza mēbeļu un iebūvējamo mēbeļu izstrādne konkrētai telpai. Nepieciešamības gadījumā izstrādāsim oriģinālus, praktiskus vai dekoratīvus koka, stikla, metāla kombinētus vides objektus, kuri krāšņos vai atvieglos klienta ikdienu.

“Glass & Wood” galdniecība arhitektu un dizaineru idejas materializē augstas kvalifikācijas meistari-amatnieki, kas strādā mūsu Rīgas un Jūrmalas galdniecības darbnīcās. Garantējam darba kvalitāti visa procesa garumā no skices līdz gatavam izstrādājumam.

Skatīt Galeriju >>

 
 • Galdniecība - koka logi un durvis
 • Mēbeļu ražošana
 • Koka sienas
 • 0001
 • 071117
 • Galdniecība - koka logi un durvis
 • Mēbeļu ražošana
 • Koka sienas
 • 0001
 • 071117

Koka kāpnes

Koka kāpnes, koka kāpņu izbūve, koka kāpnes mājai, skaistas kāpnes, dizains kāpnēm, dizains, kāpnes ar elementiem, elementi kāpnēm, skaistas margas, margu izbūve, koka kāpņu margas

Koka kāpnes – tā ir sarežģīta konstrukcija, kuras izbūvei nepieciešamas profesionālas zināšanas, kvalifikācija un darba pieredze. Mūsu kompānijai ir desmit gadu pieredze šādu konstrukciju būvniecībā. Tieši tādēļ mēs varam garantēt profesionālu darbu, augstu kvalitāti – konstrukcija tiek pārdomāta līdz sīkākajai detaļai.

SIA “Glass & Wood” piedāvā vairāku augstas kvalitātes koksnes šķirņu kāpnes, kuras dabiski iederēsies Jūsu mājas interjērā, radīs cēluma un elegances sajūtu. Mēs pēc pasūtījuma izgatavojam:

 • Spirālveida kāpnes;
 • Moduļu;
 • Gravētās, grieztās;
 • Tauriņtipa ( Ar noteiktiem pakāpieniem katrai kājai );
 • Kāpnes pēc specpasūtījuma.

Kāpņu konstrukcija un materiāls ir pirmās divas lietas, kuras tiek pamanītas, ieraugot koka kāpnes ar dekoratīviem elementiem. Koka kāpnes mūsdienu celtnieku vidū ir vispopulārākā izvēle – tās ir ekoloģiski tīra materiāla, siltas, visdažādāko dizainu un elementu, viegli apstrādājamas, tradicionālas un vienkārši skaistas.

Galvenās prasības šādām trepēm – ērtība, drošība, estētiskums.

Koka trepes, ja tiek pareizi aprūpētas, kalpo ilgi.

Koka mēbeles

Koka mēbeles, mēbeles, mēbeles mājai, mēbeles bērniem, koka mēbeļu izgatavošana, mēbeļu izgatavošana

Koka mēbeles ne tikai nodrošina ērtības un dabiskumu, bet arī ir organismam labvēlīgas, daudzveidīgas, estētiski pievilcīgas un viegli atjaunojamas. Mēbeļu ražošanai izmantojam gan masīvkokus, gan līmētus, apstrādātus ar aizsarglīdzekļiem. Materiāls ir aizsargāts, tam ir plaša toņu, dizaina elementu, formu izvēle. Izgatavojam mēbeles iekštelpām, āra telpām, bērnistabām, viesistabām, guļamistabām, kabinetiem, restorāniem, u.c.

Izmantojam tikai augstas kvalitātes koksni – ozola, priedes, kļavas, alkšņu, egles, lapegles. Izgatavojam mēbeles pēc Jūsu skicēm.

Koka dekoratīvie paneļi, fasādes

Dekoratīvie koka paneļi, koka paneļi, paneļi mājai, koka paneļu ražošana, koka paneļu izbūve, koka paneļi, ozols, priede, egle, apse

Dekoratīvie paneļi, griezta koka paneļi un mazās delikātās detaļas dod nebeidzamas iespējas izveidot savu māju oriģinālu un atšķirīgu no citām ēkām. Viduslaikos koka elementi bija neatņemama mājas sastāvdaļa.

Grieztie, grebtie koka elementi atdzīvina vienmuļās fasādes tāpat kā izšuvums baltu audumu. Parasti koka elementus sāk izbūvēt no apakšas uz augšu, lai apdare tiktu izveidota ap logiem, durvīm, bet netraucētu jumtam. Durvīm populāra ir arkveida aile ar grebtiem elementiem. Kokgriezumu rotājumi pārvērš koka paneļus par mākslas darbiem. Motīvu izvēle ir plaša, kā arī Jūs variet izpausties šo motīvu radīšanā.

Fasādes, kā arī jumta elementi parasti pievērš vislielāko uzmanību – uz jumta var atrasties gaiļa, zirga galvas, stilizēti ziedu elementi, u.c.

Neatkarīgi kādu konstrukciju Jūs izvēlēsieties, mēs atradīsim piemērotu risinājumu elementu izbūvei. Vispopulārākie ir apaļi, kvadrātveida, taisnstūra paneļi visdažādākajos izmēros. Biežāk tiek izmantotas ģeometriskas formas, bet retāk, ziedu dizaina, savvaļas sugu motīvi.

Koka dekoratīvie elementi

Dekoratīvie elementi no koka

Kopš seniem laikiem cilvēks ir centies vidi ap sevi veidot skaistu, lai justos tajā komfortabli un kā mājās. Tā kā koksne ir vispieejamākais, vieglāk apstrādājamais materiāls, tas laika gaitā kļuva par vispopulārāko apstrādes materiālu. Koksnes dekori ir kā tradicionālas, mākslinieciskas rotas mājām.

Izgatavojam koka līstes, durvju apdares, visu veidu apmales un maliņas, ozolkoka un dižskābārža karnīzes, kā arī specpasūtījumus. Līstes var kombinēt atbilstoši klienta vēlmēm, radot jaunu dizainu, kā arī radoši apvienojot dekoratīvos elementus ar mēbelēm.