Stiklu apkope

Bez īpaša pacēlāja izmantošanas kompānijas darbinieki tīrīšanas darba veikšanai var aizsniegt ēku stikla un metāla fasādes līdz pat 20m augstumam. Mēs protam strādāt videi draudzīgi, ātri, kvalitatīvi un vienmēr laikā.

No kurienes mums šī pārliecība?

Ieviešot Latvijā logu mazgāšanas tehnoloģiju, iepriekš esam izzinājuši pasaules pieredzi šajā jomā un ieviesuši to Latvijas praksē. “Glass&Wood” tehnoloģija izmanto 100% tīru ūdeni, kas iepriekš tiek pilnībā attīrīts un izfiltrēts, rezultātā, ūdens izžūstot, uz attīrāmās virsmas neatstāj mazākos notecējumus un traipus. Pielietojot teleskopiskos karbona mastus, ūdens tiek pacelts līdz pat 20 m augstumam. Tādējādi mēs iegūstam drošu pieeju logu un māju fasāžu tīrīšanai, darbiniekam stabili abām kājām stāvot uz zemes.

Kad attīrītais ūdens tiek izmantots logu mazgāšanai, tas līdzīgi magnētam pievelk netīrumus, kas laika gaitā sakrājušies uz logiem. Šis nedzīvais, attīrītais ūdens cenšas atgriezties savā sākotnējā stāvoklī. Šādā veidā mūsu mazgāšanas metode novērš nepieciešamību izmantot dažāda veida ķimikālijas un mazgāšanas līdzekļus, padarot logu mazgāšanu videi draudzīgā un ātrā procesā.

Tā kā teleskopiskā masta galā piestiprināta maiga un attīroša suka, pat viskodīgākais un grūti nomazgājams traips tiks saudzīgi noņemts no Jūsu logiem. Mazgāšanas noslēgumā stikls tiek noskalots ar šo pašu nedzīvo ūdeni, tā iegūstot kristāldzidru tīrību un paverot Jums nebijuši skaidru skatu uz apkārtējo pasauli.

Mēs nodrošināsim Jums kvalitāti, efektivitāti un vislabākos rezultātus, mazgāšanas darbu veicot ātri un droši. Pateicoties modernajai tehnoloģijai, kad kompānija “Glass & Wood” nepielieto sintētiskos mazgāšanas līdzekļus, attīrītā virsma ilgstoši saglabāsies pārsteidzoši tīra, šādi ļaujot veikt logu un ēku fasāžu mazgāšanu tikai divas reizes gadā.

Mēs zinām, ka logs nav tikai stikls, tāpēc pakalpojumā iekļaujam arī logu rāmju un palodžu tīrīšanu. Paveikto darbu rezultāts ir kvalitatīva fasādes mazgāšana, jumtu tīrīšana, uzkopšanas pakalpojumi, uzkopšanas serviss, jumta tīrīšana, jumta stiklu tīrīšana.

 
  • Logu mazgāšana
  • Logu mazgāšana ar pacēlāju
  • Stiklu mazgāšana  līdz 20 m
  • Stikla jumta mazgāšana
  • Logu mazgāšana
  • Logu mazgāšana ar pacēlāju
  • Stiklu mazgāšana  līdz 20 m
  • Stikla jumta mazgāšana