Eko eļļas kokam - RUBIO MONOCOAT

eco tehnoloģijas  www.ellaskokam.lv

Jūsu koka izstrādājumu aizsardzība un tonēšana vienas kārtas klājumā. Tā ir RUBIO MONOCOAT OIL PLUS – ekoloģiski tīra eļļa, kuras izgatavošanā izmantotas jaunās tehnoloģijas.

Produkta īpašības: Bez ūdens un viegli izgarojamiem savienojumiem. Eļļas nesatur ūdeni, visi komponenti ir ekoloģiski tīri produkti, kas nesatur viegli izgarojamus ķīmiskus savienojumus (VOC – free).

Krāso un aizsargā ar molekulāriem savienojumiem. Uzklājot eļļu uz koksnes tā reaģē molekulārā līmenī un reakcija notiek dažu mikronu biezumā. (neizveidojas plēve). Tieši tādēļ materiāla patēriņš ir krietni zemāks kā tradicionāliem aizsardzības līdzekļiem. Rubio Monocoat eļļas patēriņš var sasniegt līdz pat 60m2/l.

Laika ekonomija – aizsardzība vienā kārtā. Pietiek ar vienu eļļas kārtu, jo tikko ir notikusi reakcija ar brīvajām celulozes šķiedrām, tās izveido aizsargkārtu un atlikusī produkta daļa koksnē neiesūksies. Atlikums no koksnes tiks atgrūsts un tas noteikti jānoslauka.

Viegli uzklāt un kopt. Eļļas ir viegli un vienmērīgi uzklāt. Izmantojot šīs eļļas, viegli restaurēt lokālu bojājumu vietas, jo eļļa darbojas tikai ar brīvajām koksnes celulozes šķiedrām.

Viegli renovēt. Ja eļļotai grīdai ir radušies bojājumi to viegli renovēt izmantojot Rubio Monocoat eļļu.

Koka grīdas remonts, Parketa grīdas

Unikālas krāsu gammas. Unikāla pigmentācijas tehnoloģija ļauj veikt intensīvu un dziļu krāsošanu uzklājot produktu tikai vienā kārtā un neietekmējot koksnes dabisko izskatu. Pieejama plaša moderno toņu gamma.

Rubio Monocoat koksnes aizsardzības līdzekļi tiek izmantoti terases dēļu, fasādes dēļu, žogu, parketa grīdas, mēbeles, koka rotaļlietas, koka konstrukcijas u.c. koksnes izstrādājumu tonēšanai un aizsardzībai. Produkts darbojas līdzīgi kā lineļļa kokam. Izstrādājuma patēriņš salīdzinot ar lineļļu ir daudz mazāks ar vienu litru var apstrādāt līdz pat 60m2. Produktu grupa ir veidotas uz lineļļas krāsas bāzes. Krāsa kokam ir noturīga pret Ultra Violeto UV starojumu, jo tiek izmantotas lineļļas beices, kurās izmanto UV staru bloķējošus pigmentus. Ražotājs dod 8 gadu garantiju fasādes eļļām un 3 gadu garantiju terases Rubio Monocoat Oil Decking new formulation eļļām. Kompānijas pakalpojumu piedāvājumā ir terašu remonts, koka fasādes remonts, koka restaurācijas darbi, koka fasādes apdare, koka fasādes krāsošana, koka beicēšana un citi koka izstrādājumu tonēšana, krāsošanas un aizsardzības darbi. Pasaulē realizēto objektu foto galeriju var apskatīt ŠEIT...

Prezentācijas materiālus Angļu valodā lejuplādēt var ŠEIT…

Koka fasādes eļļas
koka eļļas apdare
Oljat trä
Terases apdare
Skyddande olja
Toning
Babycykel smörjning
Oljecertifikat
Eco-träd trä certifikat

TEHNISKO DATU LAPU LEJUPLĀDĒŠANA:

 1. Hybride wood protector tehnisko datu lapa LV
 2. Interior Oil Plus 2C tehnisko datu lapa LV
 3. Exterior wood cleaner tehnisko datu lapa LV
 4. Exterior DeckingOil2C tehnisko datu lapa LV
 5. Exterior SidingOil tehnisko datu lapa LV
 6. Exterior Sunprimer Color tehnisko datu lapa LV
 7. Exterior maintenance oil tehnisko datu lapa EN
 8. Exterior soup tehnisko datu lapa EN
 9. Interior soup tehnisko datu lapa EN
 10. Interior Maintenance oil tehnisko datu lapa EN
 11. Interior Refresh oil tehnisko datu lapa EN
 12. Grease remover tehnisko datu lapa EN
 13. Lime spot remover tehnisko datu lapa EN
 14. Interior Precolor Aqua tehnisko datu lapa LV

EKSPLUATĀCIJAS NOTEIKUMU LEJUPLĀDĒŠANA:

 1. Ar eļļu apstrādāto detaļu ekspluatācijas noteikumi LV

 

..

.